tr?id=827299572331645&ev=PageView&noscript=1

KUKURYDZA

W kategorii „KUKURYDZA” każdy rolnik i hodowca znajdzie dla siebie najlepsze nasiona do upraw. W ofercie posiadamy różne odmiany kukurydzy, które są dostosowane do różnych warunków klimatycznych i glebowych, co pozwala na wybór nasion najlepiej odpowiadających danemu terenowi. 

W Polsce kukurydza jest jednym z najważniejszych uprawianych zbóż. Oferowane przez nas nasiona są starannie wyselekcjonowane i przetestowane, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności i jakości. Nasiona te wyróżniają się szybkim wzrostem, wysoką zdolnością do kiełkowania i odpornością na choroby. Prowadzimy fachowe porady dotyczące doboru nasion oraz sposobów uprawy, co pozwala na osiągnięcie lepszych efektów w uprawie. 

Nasze nasiona są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najlepszą jakość i wydajność. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy oferują nam produkty o wysokiej jakości, a w celu zachowania ich świeżości, przechowujemy je w odpowiednich warunkach.

WYSELEKCJONOWANY MATERIAŁ SIEWNY - KUKURYDZA Z NASZEGO SKLEPU

Kukurydza to jedna z najpopularniejszych roślin uprawianych na polskich polach. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kukurydza jest wyjątkowo wszechstronną rośliną, z której można uzyskać wiele produktów, takich jak mąka, kasza czy syrop glukozowy. Ponadto, kukurydza jest świetnym źródłem składników odżywczych, takich jak błonnik, witamina C i karotenoidy. Nic więc dziwnego, że wiele gospodarstw decyduje się na uprawę kukurydzy.

Jeśli chodzi o uprawę kukurydzy, to jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu tej uprawy jest dobór odpowiedniego materiału siewnego. Na rynku dostępne są różne odmiany kukurydzy, a każda z nich ma swoje zalety i wady. 

Zakup materiału siewnego kukurydzy w naszym sklepie internetowym to gwarancja wysokiej jakości produktów, a także fachowej i kompetentnej obsługi. Nasz zespół chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego materiału siewnego, doradzi w sprawach związanych z uprawą kukurydzy i udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja uprawa kukurydzy będzie udana i przyniesie Ci wymarzone plony.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Przede wszystkim mamy konkurencyjne ceny, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie uzyskać najlepszy materiał siewny. Poza tym oferujemy fachową obsługę, która chętnie doradzi przy wyborze odpowiedniego materiału siewnego oraz udzieli porad. W razie wątpliwości czy pytań zawsze można skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, który chętnie odpowie na każde pytanie.

Cena
Pokaż wyniki (1)
KUKURYDZA
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Brak zdjęcia

OPTI ZBOŻA 25KG P .

Indeks katalogowy: 910052

Dostępność: Brak ( 0 szt. )
418,16 zł brutto 387,19 zł netto + 8% VAT / szt.