Unia - części rolnicze

Części rolnicze UNIA

unia pługi

Jesteś zainteresowany kupnem wysokiej jakości części do maszyn rolniczych? W naszej ofercie, wśród wielu innych maszyn i części zamiennych, znajdziesz między innymi części rolnicze Unia.

Unia to największy polski producent maszyn rolniczych, który wytwarza ich rocznie około 25 tysięcy, z czego aż ponad 10 tysięcy eksportowanych jest do 60 odbiorców na całym świecie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do rolników, czy ludzi związanych z branżą rolniczą, ale również do zakładów naprawczych, produkcyjnych, usługowych i transportowych. Unia Group to dzisiaj nie tylko producent szerokiej palety maszyn, sprzęt do uprawy i siewu, nowoczesnych rozwiązań dotyczących produkcji roślinnej, czy specjalistycznych części rolniczych.

Unia to dziś klasa sama w sobie - początek jej działalności przypada na 1882 r. i do dziś funkcjonuje jako dystrybutor wysokospecjalistycznych produktów, zaskakując Klientów swoimi konkurencyjnymi cenami. Firma dysponuje najnowocześniejszymi technologiami umożliwiającymi laserową obróbkę stali oraz najwyższej jakości komponentami. Jeżeli więc interesują Cię części rolnicze - Unia to marka, która w 100% spełni Twoje oczekiwania.

 

W naszej ofercie znajdziesz części doUnia