Aktualności

Od stycznia do września 2017 roku w Polsce sprzedano 6946 nowych ciągników rolniczych

Wyniki sprzedaży ciągników pierwszych III kwartałów 2017

New Holland świętuje 100 lat produkcji ciągnikówford

Minęło 100 lat od kiedy w Stanach Zjednoczonych pojawił się pierwszy ciągnik rolniczy Ford. Spadkobiercą marki jest marka New Holland, która z okazji jubileuszu przygotowała na świecie szereg wydarzeń – czytamy w serwisie farmer.pl

Pierwszy wyprodukowany przez Henrego Forda ciągnik rolniczy Fordson wyjechał z fabryki w 1917 roku. Ten moment zapoczątkował rewolucję w przemyśle rolniczym. Co ciekawe, wszystkie wczesne ciągniki w tym Fordson, były napędzane silnikami o zapłonie iskrowym. Jednakże owych jednostek nie można nazwać benzyniakami, bowiem Fordson mógł pracować na wszystkim, zazwyczaj pracował na nafcie.

Roll Baler 125 combi – solidna konstrukcja, zaawansowana technologicznie dla najbardziej wymagających użytkowników i firm usługowych w każdych warunkach. Prasę cechuje najszerszy podbieracz o szerokości 2,3 m. Maszyna jest wyposażona w udoskonaloną rolkową osłonę przeciwwiatrową znaną z serii BigBaler, z możliwością wyboru kół podbieracza stałych i skrętnych . Zmodernizowana seria pras posiada opuszczaną podłogę, aktywowaną z kabiny, gwarantującą szeroką szczelinę, 20 noży, które oznaczają najwyższą jakość cięcia oraz wzmocnioną konstrukcję walców komory belowania z 10 wypustkami na swojej powierzchni. W przypadku modelu Roll Baler 125 Combi, uformowaną belę możemy owinąć nie tylko siatką, lecz również folią zanim trafi na stół owijarki. Owijanie bel folią umożliwia uzyskanie oszczędności z powodu mniejszej liczby warstw potrzebnych na owijarce. Ponadto siatka jest odpadem, którego nie da się ponownie wykorzystać, w przeciwieństwie do folii przeznaczanej na recykling.

 

 


 

Już kolejny raz z rzędu New Holland utrzymuje pozycję lidera sprzedaży ciągników w Polsce. W ciągu 2016 roku marka New Holland sprzedała 1291 maszyn i i tym samym niebieskie ciągniki utrzymały pozycję lidera stając po raz 8 na najwyższym podium.

New Holland od 8 lat liderem na rynku Polskim