Części zamienne New Holland

Części New Holland, CNHCzęści zamienne New Holland

Poszukujesz oryginalnych części zamiennych do maszyn rolniczych? To idealnie trafiłeś, ponieważ od lat zajmujemy się dystrybucją części rolniczych dla przedsiębiorstw, jak również dla indywidualnych gospodarstw rolnych.

Polecamy najczęściej wybierane przez naszych Klientów wysokospecjalistyczne oryginalne części zamienne New Holland. New Holland to światowy lider w dziedzinie maszyn rolniczych, jego oferta obejmuje zarówno szeroką gamę kombajnów, ciągników rolniczych, pras, sieczkarek jak również wielu innych narzędzi gospodarczych. Firma została założona w 1895 przez Abe Zimmermana jako New Holland Machine Company w New Holland w Pensylwanii. Dzięki nieustannej modernizacji i wieloletniej współpracy z innymi, rozwijającymi się równocześnie w branży firmami, sprzęt rolniczy produkowany pod marką New Holland jest dzisiaj znany na całym świecie. Zarówno maszyny, jak i części zamienne New Holland wykonane są wedle najnowszych standardów i dostosowane do konkretnych potrzeb użytkowników.

Oprócz dostarczania Państwu najwyższej jakości maszyn i części zamiennych New Holland, gwarantujemy również profesjonalne i kompleksowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich produktów oraz ich prawidłowej eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz miedzy innymi: